LÜTFEN BEKLEYİNİZ..
Duyuru Zynga Texas Holdem Poker Chip Satışlarımızda 7/24 anında alışveriş fırsatı!
Atm den Nasıl Para Yatırlır

1- ATM'de GİRİŞ Tuşuna basmalısınız.

2- "Hesaba Para Yatırma" Butonunu seçmelisiniz.

3- "Hesap Numarasıyla" Butonunu seçiniz.

4-İnternet sitemizden aldığınız "Şube Kodu" ve "Hesap No" yu ve "Yollayacağınız Tutarı"girmeniz gerekmektedir.

5- "Cep Telefon" numaranızı tuşlayınız.


DİKKAT : Cep Telefonu Numaranızı doğru tuşladığınızdan emin olmalısınız. Ayrıca makbuzunuzu ödemeniz kontrol edilip onaylanana kadar atmayınız !

Ptt den Nasıl Para Yatırabilirm ?

PTT atmlerinden nasıl ödeme yaparım? (İşlem Ücreti 1,5 TL )


1) ATM de giriş tuşuna basıp hesaba para yatırma seçeneğini  seçiniz.


2) TC Kimlik No ve  Cep telefon noyu tuşlayınız.


3) İnternet adresimizden  aldığınız hesap numaramızı tuşlayınız. (123456789)


4) Açıklama kısmında diğer seçeneğini  seçip işleme devam ediniz.


5) Para bölümüne yatıracağınız parayı yerleştirin ve ardından onaylayın.


6) Lütfen atm den makbuz almayı unutmayınız.( Ayrıca makbuzunuzu ödemeniz kontrol edilip onaylanana kadar atmayınız !)

www.chipci.com Hizmet Saatlerimiz

Chipci.com 7gün 24saat hizmet vermektedir. 365 gün dilediğiniz işlemi Chipci.com sitemizden yapabilirsiniz.

• E-Pin (kod) siparişlerinizi hesabınızda bakiye var ise veya hesabınıza bakiye yüklerseniz7gün 24saat  istediğiniz zaman alabilirsiniz.

• 11:00 - 04:00 saatleri arasında; bütün işlemleriniz gerçekleştirilir , mesai saatleri dışında canlı destek telefon ya da whatsapp ile iletişim kurmadan da sitemizden dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz.

• Dilediğiniz  ATM’lerden 7gün 24saat  , KARTSIZ, anlaşmalı bankalarımızla  masrafsız hesabınıza  bakiye yükleyebilirsiniz.

Nasıl Üye Olurum

Web sitemize üye olmak çok basit ve extra avantajlar sağlar siz değerli müşterilerimize .

Sitemizde üst kısımda bulunan giriş yap yada kayıt ol butonuna bastığınızda karşınıza çok basit bir forum gelicek onu doldurmanız yeterli olucakdır.

Üyeliğiniz yetkili kişiler tarafından onaylandığında alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Misyonumuz

Oyun sektörünün faaliyetlerini başlatan firmamız 2006-2007 senelerinde faaliyete girmiştir.  22 mart 2011 tarihinde adını chipci.comolarak değiştik (whois sitesinden kontrol edebilirsiniz) Bizden istenen talepler doğrultusunda zynga poker chip - 101 okey plus chip - tempo poker chip ve turn poker chip başta olmakla birlikte 100 lerce oyun firmasıyla anlaşma yapmış ve epin ürünlerini satmaya başlamıştır. Siz değerli müşterilerimizin yönlendirmeleri ile buğüne kadar gelmiş olup türkiyenin en ucuz chip satış platformu chipci.comdur. %100 fiyat garantisini ilk veren firma olmakla birlikte 101 okey plus chip satışını başlatan ve geliştiren firma olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunların yanı sıra joygame, google play, steam, knight online, league of legends (lol), zula, point blank, metin2, itunes başta olmakla birlikte 100 lerce oyunun binlerce ürününde türkiyenin en ucuz fiyat garantisini siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok değerlidir. Sizden gelecek bilgi, talep ve istekleriniz doğrultusunda hareket ettiğimizi unutmayınız. 12 kişilik uzman kadromuz 7 gün 24 saat sizlere canlı destek ve telefon üzerinden hizmet vermek için beklemektedirler.

Vizyonumuz

Bulunduğumuz alanda her zaman yeniliklere öncülük etmiş geliştirmiş ve halka sunmuş bir şirketiz bundan sonra da vizyonumuz gereği sizdeğerli müşterilerimize kalite ve yenilikçi hizmeti bir borç biliriz.

chipsatisi.com gunesgame.com jokerchip.com chipcin.com temizchip.com
Bize ulaşın?