LÜTFEN BEKLEYİNİZ..
Duyuru Zynga Texas Holdem Poker Chip Satışlarımızda 7/24 anında alışveriş fırsatı! Zynga Chip Chipci.com' dan alınır.

Tempo Poker Chip

Şuanlık ürün bulunamadı..! ×

Henüz ürün eklenmemiş veya hazırlanıyor olabilir.! , lütfen daha sonra tekrar ziyaret ediniz.
Oyun Hakkında

Tempo Chip Nasıl Satın Alınır?

Tempo poker chip satışlarımız game kart (epin) olarak teslim edilmektedir. Tempo chip satın aldığınızda beklemeye gerek yok. Sistem otomatik olarak anında teslim eder. Sizin yapmanız gereken tek şey sipariş tamamlandığında websitemizin size vermiş olduğu game kartınızı aşağıda gösterdiğimiz ekranda bulunan Game Kart butonuna basıp açılan ekrana yazmak. Akabinde anında chipleriniz yüklenmiş olacaktır.


Tempo Chip Satın Alırsam Ban Yermiyim.

Tempo poker oyununda yasal olarak game kart yüklenmekte olup chipler oyun firmasından tedarik edilmektedir. Her ürünün karşılığında faturası alınıp işlem yapılmaktadır. Oyun firmasından game kart olarak satın alıp siz değerli müşterilerimizede epin olarak teslim ettiğimiz için herhangi bir oyun ihlali yapmış olmuyorsunuz. Bu nedenle bizden chip aldığınız için hiç bir şekilde kesinlikle ban yemezsiniz. 


Üye Olmak Zorundamıyım?

Websitemizden satın almış olduğunuz oyunların bazılarılarında güvenlik teyidi gerekmektedir. Tempo poker oyunuda bu güvenlik teyitleri alınması gereken oyun grubunda yer almaktadır. Bu işlem sadece ilk alışverişte yapılması gereken mecburi bir işlemdir. Bu nedenle tc kimlik ve telefon doğrulamasını sağlamanız gerekmektedir.  Doğrulama işlemlerinizi Profil Sayfanıza (TIKLAYINIZ) giderek sağlayabilirsiniz. Her müşterimizin sadece 1 kere yapmak zorundadır, daha sonraki alışverişlerinizde bu güvenlik teyidine gerek kalmadan hızlıca işlem yapabilirsiniz.

Ürün Yorumları
NAN
Mükemmel (542) 72%
Çok İyi (110) 15%
İyi (51) 7%
İdare Eder (38) 5%
Kötü (12) 2%


Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.
chipsatisi.com gunesgame.com jokerchip.com chipcin.com temizchip.com
Bize ulaşın?